Ігровий проєкт "Чарівник та дракон"

 Мета уроку: Вдосконалювати вміння учнів розрізняти типи алгоритмів, формувати вміння виконувати алгоритми розгалуження та повторення, скаладати проєкти в середовищі Скрейтч використовуючи алгоритми розгалуження та повторення.

Завдання: У проєкті "Чарівник і дракон" ми розробимо гру, в якій дракон літає по ігровому полю, а чарівник намагається в нього влучити блискавкою, що вилітає з його чарівної палички. 

Перехід до онлайн Scratch -3 за посиланням Scrath 3.0

Вдосконалюємо навики:

Відкрий онлайнове середовище Студія Code.org  пройди рівні  гри:  Лабіринт та Художник


Урок_32 Алгоритми з розгалуженням

 Мета уроку: Вдосконалювати вміння учнів розрізняти типи алгоритмів, формувати вміння виконувати алгоритми розгалуження, скаладати проекти в середовищі Скрейтч використовуючи алгоритми розгалуження.


Хід уроку


Актуалізація опорних знань. 

Придумай закінчення речення:

  • Якщо йде дощ, то дорога...
  • Якщо учень захворів, то в школу...
  • Якщо тобі подарували комп’ютер, то...
Додай команди в подані словесні алгоритми.

- Якщо на річці крига, то ..., інакше... 

- Якщо паркан пофарбовано, то, інакше  

- Якщо на небі сонце, то , інакше 

Якого типу приклади алгоритмів ми розглянули?Проаналізуйте даний алгоритм:

Якого він типу?
http://svitppt.com.ua/images/28/27468/960/img3.jpg
Що можна здійснити за його допомогою?
Виконайте даний алгоритм для слів: малювати, бігти, читати.
 Формування умінь створювати  алгоритми розгалуження:
Завдання: скласти проєкт навчання англійської мови: додати на сцену кілька об’єктів, коли спрайт торкається об’єкта, говорити його назву англійською мовою та сховати його. Змінити сцену та спрайт на свій розсуд.

Перехід до онлайн Scratch -3 за посиланням Scrath 3.0

Домашнє завдання: читати стор. 137-138